Vrácení zboží

Zakoupené zboží můžete v zákonné lhůtě 14ti kalendářních dní od doručení vrátit bez udání důvodudle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.)Veškeré vrácené zboží musí být nepoškozené a nenošené (pouze vyzkoušené) opatřené originální visačkou (cenovkou). 14ti denní lhůta pro vrácení zboží započítá následující kalendářní den od převzetí zásilky. Součástí balíčku musí být vyplněný Formulář pro navrácení. Převzaté zboží zkontrolujeme a pokud bude v pořádku, od 5ti pracovních dní Vám budou navráceny peníze na Váš bankovní účet nebo na účet, ze kterého byla provedete platba platební kartou. Poštovné za vrácené zboží hradí zákazník, nikoliv prodejce. Pokud zboží vrátíte později než je stanovena 14ti denní lhůta, bude Vám zasláno zpět na Vaše náklady. Poštovné činí v těchto případech 150Kč. 

Zboží je nutné vracet v původním obale a ve stavu, v jakém bylo doručeno, lze vrátit pouze zboží zakoupené v naší prodejně. Odesílal je odpovědný za to, že zboží zábalí do krabice tak, abychom jej obdrželi zpět nepoškozené a čisté. Zboží nesmí jevit známky nošení a poškození. V případě nedodržení těchto podmínek, bude zboží vráceno kupující na jeho náklady. Poštovné činí v těchto případech 150Kč. 

Zboží, které chcete navrátit, prosím pošlete poštou či jinou přepravní službou na adresu kamenné prodejny Sportalm, náměstí Republiky 97/9, 301 00 Plzeň nebo můžete přijít osobně do kamenné prodejny na výše uvedenou adresu.  

 FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ